prcc

دوشنبه 29 شهریور 1400
.

جدیدترین مقالات

NEKTON-TONIC-I

NEKTON-TONIC-I

1394/02/29

مکمل غذایی NEKTON-TONIC-I

ادامه مطلب
خواص میوه ها و سبزیجات و تغذیه قناری

خواص میوه ها و سبزیجات و تغذیه قناری

1394/02/29

خواص میوه ها و سبزیجات و تغذیه قناری

ادامه مطلب
تغذیه

تغذیه

1394/01/07

ضرورت استفاده از مولتي ويتامين ها

ادامه مطلب

NEKTON-TONIC-I

1394/02/29
تعداد بازدید : 1968

 با افزودن TONIC-I به عنوان یک مکمل شما به یک مکمل کامل دست پیدا می کنید و همچنین پرنده ای خواهید داشت که مواد غذایی ضروری و موثر را دارا می باشد بدون آن که به دستگاه گوارشی پرنده فشار وارد شود. همچنین این مسئله ارزشمندی TONIC-I را در طی دوران تنش و اضطراب از جمله بیمار و پرریزی و لانه سازی و تغییر قفس و تغییرات شرایط آب و هوایی فوق العاده دو چندان می سازد. کمک فوق العاده این دارو در رشد خوب پرندگان جوان ثابت شده است. شما میتوانید از TONIC-I برای قرار دادن پرنده تان در شرایط درجه یک پیش از نمایشگاه و در طی آن نیز استفاده نمایید.
TONIC-I شام 60 نوع ماده منحصر به فرد می باشد که مجموعه آنها یک تونیک متعادل و مکمل غذایی ویژه را به وجود آورده و از این جهات میتوانید کاملا به TONIC-I اعتماد کنید. این ماده همچنین دارای پروتئین های گیاهی و 18 نوع دیگر پروتئین که بدن قناری قادر به تولید آن نیست می باشد. علاوه بر اینها این مکمل دارای کربوهیدرات و اسیدهای چرب ضروری و ویتامینها و املاح معدنی و عنصر کمیاب می باشد.
این ماده قابل حل در آب است. استفاده از آن 2 تا 3 بار در هفته در آب خوری و یا افزودن به غذا ، کمک به پیشگیری از ایجاد بیماری هایی می نماید که در اثر کمبود ماده ای در بدن پرنده به وجود می آیند. در زمانی که قناری مضطرب است بهتر است که روزانه از این دارو استفاده نمایید تا تاثیرات منفی پرریزی و تغییر قفس و شرایط آب و هوایی و نمایشگاه را برطرف نماید. برای جوجه هایی که با دست تغذیه می شوند و یا تازه جدا شده اند میتوان از سرنگ و یا قطره استفاده کرد و آن را پس از مرطوب کردن مستقیما در دهان پرنده چکاند. این مکمل را شما میتوانید همراه با TONIC-S در آب خوری به پرنده دهید.
دارو را در آب خوری بیش از 6 الی 8 ساعت نگهداری نکنید مگر این که ظرف را با محلول DESI-PLUS ضد عفون
ی کرده باشید که در آن صورت تا 24 ساعت میتوان آن را نگهداری کرد.

مقدار مصرف:
هر 20میلی لیتر معادل 10 گرم می باشد.
100 میلی لیتر آب + 20 میلی لیتر تونیک (آب خوری)
100 گرم غذا یا میوه + 20 میلی لیتر تونیک (غذا یا میوه)

NEKTON-TONIC
3 high-grade tonics individually attuned to the needs of fruit, insect and seed-eating birds

NEKTON-TONIC-F for fruit-eating birds
NEKTON-TONIC-K for seed-eating birds
NEKTON-TONIC-I .for insect-eating birds

The variety and combination of the more than 60 nutritive and effective substances in these supplements make the NEKTON-TONIC series to valuable tonics for strengthening and building up an animal’s organism. Heading the list of nutritive and effective substances are the amino acids and vitamins as well as the macro and trace elements. The effectiveness of the NEKTON-TONIC products lies in their species-specific formulas which ensure full availability, immediate utilisation and correct physiological functioning and interaction of the components.

Particularly valuable during times of stress. Effective aids to preventing deficiency diseases Excellent support during illness and/or treatment

Give in addition to drinking water or sprinkle over soft food.

Highly potential tonics containing nutritive and activating ingredients to fortify everyday diets and make pets look and feel better